x

x
{{translate.filter}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.daha_fazla_yukle}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Filtrele
Sıralama seçin
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Erkek Triko Süveter

Erkek kolsuz triko süveter, erkekler için hem gün boyu sıcak kalmanın hem de şık görünmenin en iyi yoludur. Erkek triko süveter, özellikle ofis kullanımı için idealdir. Ceketlerinizin içerisine süveter giyerek daha şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Gömleklerinizin üzerine erkek kolsuz süveter modellerini kullanarak, kış aylarında ceketinizi çıkararak ofisteki çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz.

Erkek yün süveterde bisiklet ve V yaka seçenekleri vardır. V yaka erkek süveter, kravat modelinizi ön plana çıkarmak istediğinizde avantaj sağlar. V yaka daha derin yapıda olduğu için kravatınızın görünmesine müsaade eder. Indigo, gri, siyah ve lacivert süveter renk seçenekleri arasından dilediğinizi Voltaj.com.tr'den tercih edebilirsiniz.

Erkek Kışlık Süveter Modelleri

Siyah süveter erkekler tarafından sıklıkla tercih edilir. Bunun nedeni siyah rengin farklı renk pantolonlarla ve ceketlerle uyumlu olmasıdır. Erkek triko süveter çeşitlerinde lacivert ve gri renk de son derece popülerdir. Resmiyetin renkleri olarak bilinen bu renkler, ofis erkeğinin gardırobunda bulunmalıdır. Bisiklet ve v yaka kolsuz süveter modellerinde desenli olanlar da vardır.

Kışlık süveter modelleri, mevsimlik olanlara göre bir nebze daha kalın kumaş dokusuna sahiptir. S’den başlayarak XXL’a kadar geniş bir beden yelpazesine sahip olan ürünleri, hangi kiloda olursanız olun, tercih edebilirsiniz. Ürünleri elde ve tersten yıkamanız daha sağlıklıdır. Uzun süreli bir kullanım için süveterinizi kurutucuya atmamalısınız. Bu detaylara dikkat ettiğiniz sürece, her zaman şık görünmenizi sağlayan süveterlerinizin farkını üzerinizde hissedebilirsiniz.