x

x
{{translate.filter}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.daha_fazla_yukle}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Filtrele
Sıralama seçin
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.

Spor Gömlek

Erkekler klasik giyinmek istedikleri zaman tercih edecekleri tek üst giyim seçeneği vardır: klasik gömlekler. Bunun yanında spor giyimde de tercihlerini genel olarak spor gömleklerden yana kullanırlar. Kısaca erkekler ne tarz giyinmek isterlerse istesinler, düşündükleri her tarzın içinde klasik veya spor gömlek mutlaka vardır.

Gömlekler birbirlerinden kesim şekilleriyle ayrılmaktadır. Gelin birlikte erkek gömleklerinin kesim tarzlarına göre modellerini inceleyelim.

Erkek Gömlek Modellerinin Kesim Tarzı Nelerdir?

Erkekler genel olarak gömlek giymekten hoşlanırlar. Bu nedenle de gömleğin her modeline gardıroplarında yer verirler. Klasik gömlek modellerinin yanında spor gömlek modelleri de erkekler tarafından çoğunlukla tercih edilmektedir. Kesim tarzına göre erkek gömlek modellerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Klasik Erkek Gömlek Modelleri; genellikle ceketlerin ve takım elbiselerin içerisine giyilen klasik gömlek modelleri ile şıklığınızla göz dolduracaksınız. Klasik gömlekler geniş kesimli, bedene oturmayan ve hatları belli etmeyen bir kesime sahiptir. Alacağınız gömleğin kendi bedeninize uygun olanını seçtiğiniz takdirde uzun soluklu bir giyim ürünü almış olacaksınız. Tabi alacağınız gömleğin kalitesi de bu konuda çok önemli.
  • Slim Fit Spor Gömlek; bu tarz gömlekler üzerinize oturan bir yapıdadır. Genel olarak ince ve uzun boylu erkeklerin tercih ettikleri bu model fit bir görüntünün altın anahtarıdır. Bedene oturan yapısı nedeniyle kilolu erkeklerin tercih etmemeleri gereken spor kesim gömlek modellerini fiziğinizi göz önünde bulundurarak tercih edebilirsiniz. Dar kesim gömlekleri ister spor kombinlerinizde isterseniz de takım elbise ile yaptığınız klasik kombinlerinizde severek kullanabilirsiniz.

Son dönemlerde hem günlük giyimde hem de işyerinde çok fazla ön plana çıkan ‘smart casual’ giyime en çok yakışan erkek gömlek modeli hakim yaka gömleklerdir. Spor giyim içinde klasik giyim içinde tercih edilebilecek ve her erkeğin gardırobunda yer alması gereken bu gömleklerle, harika kombinler yapmanın keyfini çıkarın.

  • Erkek kısa kollu spor gömlek, yaz mevsimlerinde erkeklerin bir numaralı tercihleri arasında yer almaktadır. Kısa kollu gömlekler bazı kesimler tarafından pek beğenilmese de, güzel bir kombin yapıldığında harika bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.Yaz mevsiminde tercih edilen keten şortların üzerine çok yakışan kısa kollu spor gömlek seçenekleri ile yaz mevsiminde de şıklığınızla göz doldurmanın keyfini çıkarın. Kısa kollu gömlekleri kombinlerken spor tarzınıza daha da uyumlu olmasını istiyorsanız, gömleğin düğmelerini açıp içine spor bir tişört giyerek spor şık olmanın keyfini çıkarakabilirsiniz.

Erkekler spor gömlek modellerini gardıroplarından eksik etmezler. Bunun nedeni sık sık alışveriş yapmadıkları için dolaplarında yer alan giyim ürünlerinin zamansız yani her dönem giyilebilen tarzda olması gerekliliğidir. Erkek spor gömlek modelleri her erkeğin gardırobunda mutlaka olması gereken seçeneklerin başında gelmektedir.

  • Erkek spor gömlek modelleri adından da anlaşılacağı üzere sizlere enerji verir. Zinde görünüşünüzle girdiğiniz ortamlarda fark edilirsiniz. En çok tercih edilen modeller arasında beyaz spor gömlek ve siyah spor gömlek modelleri gelmektedir. Beyaz spor gömlek erkek modelleri ile istediğiniz her tarzda kombini kolaylıkla yapabilirsiniz.
  • Yazlık spor gömlek seçenekleri arasında yer alan keten spor gömlek erkek modelleri ile yaz sıcaklıklarında bunalmadan şık olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Spor Gömlek Çeşitleri Nelerdir?

Voltaj’da yer alan birbirinden güzel spor gömlek seçenekleri ile gardırobunuzu yenilemenin zamanı geldi. En çok tercih edilen gömlek seçenekleri arasında çizgili spor gömlek, yeşil spor gömlek, kareli spor gömlek ve uzun kollu spor gömlek modelleri yer almaktadır. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı spor gömlek modellerini Voltaj’dan satın alabilirsiniz.