x

x
{{translate.filter}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.daha_fazla_yukle}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Filtrele
Sıralama seçin
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.

Slim Fit Erkek Gömlek

Bir erkeğin gardırobunun olmazsa olmaz parçalarından olan gömlekler kombinin geride kalan parçalarının da özenli görünmesini sağlar. Gömleğin modeli, tasarımı ve kumaşının kalitesi önemli unsurların başında gelir. Stil sahibi her erkek dolabında mutlaka farklı renk ve çeşitlerde gömleklere yer vermesi gerekir. Son dönem en çok göze çarpan kesimler slim fit erkek gömlek çeşitleridir. Kombininizin parçaları ne kadar iyi olursa olsun düşük kaliteli, vücut yapınıza uygun olmayan bir gömlek bütün görüntüyü bozabilir. Gömlek seçiminin erkek giyiminde en önemli adımlardan biri olduğu söylenebilir. Gömlek alışverişinde unutmamanız gereken en önemli ayrıntı birden fazla gömleğe ihtiyacınız olacağıdır. Sahip olduğunuz her takım elbiseye uygun, farklı ama uyumlu renklerde gömlek çeşitleriyle kombinler oluşturabilirsiniz. Özel günler için klasik slim fit gömlek, günlük yaşamınız için ise spor slim fit gömlekler tercih edebilirisiniz. Seçeceğiniz markanın kaliteli kumaş ve tasarımlar konusunda iyi olmasının yanı sıra her bütçeye uygun fiyatlar sunması da önemlidir. Stil sahibi erkekler için tasarlanan slim fit gömlek koleksiyonumuza mutlaka göz gezdirmelisiniz!

Slim Fit Gömlek Nedir?

Slim fit dar kesimler için kullanılan bir tabirdir. Erkek slim fit gömlek, dar kesim gömlek modelleri için kullanılır. Bu gömlekler vücuda oturur ve tüm vücudu sarar. Büyük beden tercihinde bulunacak erkekler için çok önerilmez. Bu tarz gömlekler genellikle fiziğini ön plana çıkarmak isteyen genç erkekler tarafından tercih edilir.

Slim Fit Gömlekler Nasıl Kombinlenir?

Gömlek seçiminizde dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar vardır. Örnek olarak, gömleğinizi hangi kombinle kullanıp hangi pantolon ya da ceketinizle giyeceğinizi önceden belirlemelisiniz. Özellikle takım elbise içine tercih edeceğiniz gömlekler takım elbisenizin modeli ile uyum içinde olmalıdır. Dar kesimli bir takım elbise ya da yelekli bir takım içine gömlek seçimi yapacaksanız, erkek slim fit beyaz gömlek tercihi oldukça uygun olacaktır. Şık ve elegan bir görünüm isteyenlerin seçimi genellikle slim fit uzun kollu gömlek tercihinden yana olacaktır.

Slim fit erkek gömlek modellerini çeşitli pantolonlar ile kombinleyebilirsiniz. Chino pantolonlarınızla da slim fit gömlekler oldukça şık durur. Erkek slim fit gömlekler spor giyim tarzında da çok sık tercih edilen parçalardandır. Slim fit spor gömlekleri kot pantolonlarınız ya da yine slim fit pantolonlarınızla da kullanabilirsiniz. Ayrıca kombininize ekleyeceğiniz blazer ceketlerle ya da bisiklet yaka süveter ile oldukça havalı bir görünüm kazanabilirsiniz. Slim fit gömlekleri size en iyi fiyat ve en üstün kalitede sunan sitemizden bütçenize ve zevkinize en uygun seçimleri yapabilirsiniz.

Slim Fit Erkek Gömlek Renk Çeşitleri Nelerdir?

Erkek gömlekleri oldukça fazla seçeneğe sahiptir. Her yaştan, her meslekten ve her stile sahip erkeğe hitap edecek kumaş, model ve renk seçeneği bulmak mümkündür. Siyah slim fit gömlek en çok tercih edilen renklerin başında gelir. Beyaz slim fit gömlekleri arasında da klasik olanlar çok tercih edilir.  Lacivert slim fit gömlek özellikle ciddi bir hava yaratmak isteyenlerin tercihidir. Koyu renk düğmeli ya da kol manşetli modeller de ilginizi çekebilir. Haki slim fit gömlek çok beğenilen renk seçeneklerinden biridir. Hepsi ve daha fazlası için Voltaj.com.tr'yi ziyaret edin!