x

x
{{translate.filter}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.daha_fazla_yukle}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Filtrele
Sıralama seçin
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Günlük Hayatta Kullanılan Erkek Ayakkabı Modelleri

Erkek ayakkabı modelleri kullanım alanlarına göre değişiklik gösteriyor. İş yaşamında ve resmi ortamlarda kullanılan ayakkabılar ile günlük hayatta kullanılan ayakkabı çeşitleri elbette aynı olmuyor. Günlük hayatta rahatlık ve konfor bir parça daha öne çıkarken resmi ortamlarda tercih edilen ayakkabıların daha çok şıklığa hizmet ettiği görülüyor.

Erkek günlük ayakkabı çeşitlerine bakıldığında ise birçok seçeneğin olduğu görülüyor. Konfor ve rahatlığın ön planda tutulduğu günlük erkek ayakkabı çeşitlerinde aynı zamanda trendleri takip eden yaratıcı tasarımlar ve şık modeller de bulunuyor.

Bir başka açıdan erkeklerin günlük olarak kullanmayı tercih ettiği ayakkabılarda tasarım kadar ayakkabının üretildiği materyaller de çeşitlilik gösteriyor. Süetten deriye birçok farklı kumaş çeşidinin kullanıldığı günlük ayakkabılarda ayrıca renk skalası da oldukça geniş tutuluyor.

Günlük sporunu aksatmayanların yanı sıra hareketli bir hayata sahip, gün içinde aktif bir koşturmacanın içinde olanların en çok tercih ettiği erkek spor ayakkabı modelleri konforlu tasarımları ile yoğun ilgi görüyor. Ayağın gün içinde rahat olması, vücudun yükünü taşıyan tabanların ayağın yapısına uygun olması ve kullanılan kumaşın hava oluyor cinsten olması spor ayakkabıları daha çok tercih edilir bir hale getiriyor.

Erkek ayakkabı spor modellerinde ise beyaz renk en çok tercih edilen renklerden olmaya devam ediyor. Klasik pantolondan jogger pantolona, Bermuda capriden, deniz şortuna kadar her tür alt kıyafetle kullanılabilen beyaz spor ayakkabı çeşitleri tarzını yansıtmak isteyenlerin de favorisi olmaya devam ediyor.

Konforuna düşkün olmakla birlikte gün içinde aktif bir yaşama sahip olanlar için vazgeçilmez olan erkek yürüyüş ayakkabıları da milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Hafif yapısı ile beğeni toplayan yürüyüş ayakkabıları ayağın ortopedik yapısına uygun tasarımıyla yorgunluğun etkilerini minimuma indiriyor, günün daha verimli geçmesini sağlıyor.

Genellikle rahat ve günlük giyim için tasarlanan erkek casual ayakkabı modelleri kişisel tarzlara hitap eden tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Çoğunlukla ayakların havalandığı ve teri emen malzemelerden üretilen casual ayakkabılarda ayaklar tün boyu rahat ve kuru kalıyor. Bu ise koku ve mantar oluşumunun da önüne geçiyor.

Yeni Sezon Erkek Ayakkabı Modelleri

Erkek ayakkabı fiyatları konusunda belirleyici olan birkaç faktör yer alıyor. Ayakkabının markasından modeline, üretildiği materyale ve satışa sunulduğu yere kadar pek çok unsur bir ayakkabının fiyatını direkt olarak etkileyebiliyor.

Mevsim ve koleksiyona bağlı değişkenlik ayakkabı fiyatlarını belirleyen faktörlerin ilk sıralarında yer alıyor. Yeni sezon ürünleri genellikle daha yüksek fiyatlarla piyasaya sürülürken, eski koleksiyonlar indirimli olarak satılabiliyor. Voltaj.com üzerinden hem yeni sezon ayakkabıları hem de indirimli ürünleri görebilir zevkinize, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun ayakkabıları saniyeler içinde alabilirsiniz.

Diğer yandan kışlık ayakkabı erkek kullanıcılar için daha kalın taban ve su geçirmez malzemelerden üretilirken, bu özellikler fiyatlara da direkt olarak yansıtılıyor. Diğer yandan erkek yazlık ayakkabı modellerinde kullanılan nefes aldıran ve terletmeyen kumaşlar, ortopedik tasarımlar ve moda dünyasının yeni trendleri fiyatlarda değişikliğe yol açıyor.

Erkek Ayakkabılarında Son Trendler Nelerdir?

Mevsimler birlikte sezon sezonla birlikte trendler de değişmeye devam ediyor. Tarzını ve stilini her sezon yansıtmak isteyenler bir yandan da hem ülke hem de dünya çapında trendleri takip etmeye devam ediyor.

Sonbahar aylarının gelmesiyle erkek deri ayakkabı modelleri onlarcaçeşidiyle raflardaki yerini aldı. Tasarım teknolojinin gelişmesiyle artık deri ayakkabılarda çok daha fazla seçenek yer alırken özellikle günlük kullanıma uygun modeller kullanıcının büyük beğenisini topluyor.

Trendlere bakıldığında hem şıklığına hem de rahatına düşkün kişilerin tercih ettiği erkek sneaker ayakkabı modellerinin revaçta olduğu görülüyor. Deri ve spor kumaşlar başta olmak üzere farklı materyallerden de üretilen sneaker ayakkabılarda yer alan ince detaylar ince bir zevkin ipuçlarını verirken, aynı zamanda konforlu bir kullanımı da garantiliyor.

Pek çok farklı modelle piyasada büyük bir yere sahip olan Lufian erkek ayakkabı çeşitleri ise her sezon olduğu gibi bu sezon da model fark etmeksizin yoğun talep görüyor. Süet botlardan, casual ayakkabılara, triko spor ayakkabıdan deri sneaker ayakkabıya kadar geniş bir koleksiyonla yeni sezonda yerini alan erkek Lufian ayakkabı modelleri şıklığı ve rahatlığı ile kendisine verilen değeri fazlasıyla hak ediyor.

Mevsimden ve sezondan bağımsız olarak yaz kış demeden tercih edilen beyaz spor ayakkabı erkek kullanıcılar tarafından talep görmeye devam ediyor. Özellikle ayakkabı bakım ürünlerinin oldukça yaygınlaşması beyaz ayakkabıların kullanımını kolaylaştırırken piyasada yer alan su geçirmez spreylerin kullanılması erkek beyaz ayakkabı çeşitlerinin yılın büyük kısmında kullanılmasına yol açıyor.

Ayakkabı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ayak tipinize uygunluk: Ayakkabılarınızın ayak tipinize uygun olması çok önemlidir. Ayaklarınız yüksek kemerli mi, taban mı, dar mı, geniş düz mi gibi zenginliğe sahipse, buna uygun bir ayakkabı seçmelisiniz.

Rahatlık: Ayakkabıyı giydiğinizde ayaklarınızın sıkıştığını veya ağrıdığınızı hissediyorsanız, o ayakkabıyı tercih etmemelisiniz.

Ayak Numarası: Ayakkabılarınızın ayak numaranıza uygun olması gerekmektedir. Ayakkabılar, ayaklarınıza tam olarak uymalı ne çok büyük ne de çok küçük olmalıdır.

Malzeme: Ayakkabılarınızın kaliteli olmasına dikkat edin. Deri veya ayakların nefes alabileceği seçenekler tercih edilebilir.

Ayak Parmağı Boşluğu: Ayakkabının ön kısmında ayak parmaklarınız hareket ettirilebilir bir formda olmalıdır. Ayak parmağınızın ayakkabının ucuna değmemesine dikkat edin.

Taban Yapısı: Ayakkabının tabanı, yere sağlam basmanızı sağlamalı ve yürüyüşünüzü desteklemelidir. Ayrıca kaymaz bir tabana sahip ayakkabılar güvenli bir yürüyüş sağlar.

Ayakkabının Amacı: Ayakkabının kullanım amacına uygun olmasına dikkat edin. Spor ayakkabı mı, günlük kullanım ayakkabısı mı, iş ayakkabısı mı, yoksa özel bir etkinlik için mi ihtiyacınız var? bilerek alış veriş yapın.

Fiyat ve Kalite: Her zaman en pahalı ayakkabı en iyisi demek değildir. Kaliteli bir ayakkabının fiyatı da dikkate alınarak, bir denge gözetilmelidir.