x

x
Teslimat Koşulları

Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul merkezimize uzaklığına göre kargo şirketi 1-5 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından R.A.M. TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

voltaj.com.tr on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

 

Yurtdışı Teslimat Koşulları

Web sitemizden yapmış olduğunuz 100 Euro/Dolar üzeri tüm siparişler ücretsiz kargo avantajı ile ulaştırılacaktır. 100 Euro/Dolar tutarının altındaki sipariş tutarlarınız için kargo ücreti bulunduğunu ülkeye göre değişmektedir.

Kargo ücretinizi ödeme sayfasında ödeme yapmadan önce görüntüleyebilirsiniz. Türkiye dışından verilen siparişler için hazırlık ve kargoya teslimat süresi 24-48 saattir. Paketiniz kargoya verildikten sonra takip numaranız e-posta yolu ile bildirilecektir.

Ürünleriniz kargoya verildiği günden itibaren ortalama 5 iş günü içerisinde teslim edilecektir. Siparişinize ait ödemeniz bize ulaştıktan sonra, müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçerek seçmiş olduğunuz ürün ve bedeniyle ilgili teyit alırlar. 

Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması gerekmektedir. 

Bazı durumlarda varış ülkesinde gümrük ve vergi ücretlerine tabi olma ihtimaliniz vardır. Böyle bir durumda lojistik firması sizinle iletişime geçerek paketinizi teslim almanız için yardımcı olacaklardır. 

Gümrük ve vergi ücretleri genellikle malların değerine, eşyanın ağırlığına ve paketin boyutlarına göre belirlenir. Alışveriş esnasında web sitemiz üzerinden ödemiş olduğunuz ücret sadece ürün ve nakliye bedelini kapsamaktadır. 

Gümrük ve vergi ücretleri varış ülkesinde lojistik firması aracılığıyla alınan ve firmamızla ilgisi olmayan ödemelerdir.

Gönderdiğimiz ürünlerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk müşterilerimize aittir, voltaj.com.tr böyle bir durumda sorumluluk kabul etmemektedir. Avrupa, Amerika, Asya olmak üzerine dünyanın her noktasına teslimat sağlanmaktadır.