x

x
{{translate.filter}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.daha_fazla_yukle}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Filtrele
Sıralama seçin
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Erkek Eşofman Altı Çeşitleri

Erkeklerin hem evde hem de dışarıda olduğu vakitlerde sıklıkla tercih ettiği kıyafetlerin başında eşofman altı modelleri gelir. Rahatlığın sembolü olan eşofman altı modelleri ile spor bir şıklık elde etmek de mümkündür. Konforlu kumaş dokusu, lastikli bel kısmı ve paça yapısıyla birbirinden farklı alternatifleri bulunan bu ürünlerden tek bir adet satın almak size hiçbir zaman yeterli gelmez. Rahatlığı hissettikçe ve Voltaj kalitesini yakından tanıdıkça birkaç tane daha erkek günlük eşofman altına ihtiyacınız olduğunu düşünebilirsiniz.

Eşofman Altı Modelleri Nelerdir?

Genç erkek eşofman altı çeşitlerinde farklı model alternatifleri vardır. Bu alternatifler şu şekilde sıralanabilir:

  • Slim fit eşofman altı
  • Scuba eşofman altı
  • Fermuarlı cepli eşofman altı

Slim fit modeller, vücuda tam oturan yapısıyla son yıllarda moda olan bir kesime sahiptir. Erkek slim fit eşofman altında pamuk ve polyester karışımı kumaş kullanılmıştır. Modellerde, S ve XXL arasında yer alan tüm beden seçeneklerini bulabilirsiniz.

Eşofman Altı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Spor giyim ürünleri arasında oldukça popüler olan cep fermuarlı erkek eşofman altı modelleri arasından seçim yaparken bazı detaylara dikkat etmek gerekir. Spor sırasında kullanım için tüm modeller uygun yapıdadır. Erkek dar paça eşofman altı salaş tişörtlerin ya da sweatshirt modellerinin altına oldukça yakışır. Ürünlerde renk seçimini de diğer kıyafetlerinize göre ya da zevkinizi yansıtacak şekilde yapabilirsiniz. Siyah erkek eşofman altı neredeyse bütün üst giyim ürünleriyle şık bir duruş sergiler. Benzer bir durum erkek lacivert eşofman altı için de geçerlidir. Erkek scuba eşofman altı ve diğer modeller, rengini uzun süre muhafaza eder. Renklerde solma söz konusu olmaz. Kumaş kalitesi ise eşofmanın diz yapmasını ve deformasyonu önler. Siz de bu son derece şık ürünlere Voltaj kalitesiyle sahip olabilirsiniz.