x

x
{{translate.filter}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.daha_fazla_yukle}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Filtrele
Sıralama seçin
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Erkek Fermuarlı Hırka

Soğuk kış günlerini ve sonbaharın serinliğini atlatmanın yolu, erkek fermuarlı hırka çeşitlerinden geçer. Hem şıklığı hem de kullanımı konforlu hale getiren özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken fermuarlı erkek hırka, her yaş grubuna hitap eder. Trikonun teninize sıcacık dokunuşu ile gün boyu rahatlığı hissedebilirsiniz. Triko hırka hem günlük olarak hem de iş ortamında tercih edilebilir. Ofiste çalışırken üşümemek için ceketinizin içine ya da gömlek üstüne bu şık fermuarlı erkek hırka modelleri arasından beğendiğiniz birini giyebilirsiniz. Trikonun ince yapısı, hareket özgürlüğünüzü kısıtlamadan kullanımı mümkün kılar. Fermuarlı triko hırka erkeklerin gardırobunda bulunması şart olan kıyafetlerin başında gelir. Hem spor bir tarz sunan hem de klasik üst giyim parçaları ile uyumlu olan bu ürünler her ortamda kullanılabilir.

Erkek Fermuarlı Hırka Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

Triko fermuarlı hırka modelleri gerek kumaş kalitesi gerekse şıklığa şıklık katan detayları ile göz doldurur. Modellerin özellikleri şu şekildedir:

  • %50 yün %50 akrilik kumaştan üretilir.
  • Regular fit kalıp yapısına sahiptir.
  • Siyah ve lacivert fermuarlı hırka seçenekleri vardır.
  • Dik yaka fermuarlı hırka modeli, önü açık olacak şekilde de giyilebilir.

Erkek Fermuarlı Hırka Nasıl Kullanılır?

Dik yaka fermuarlı hırka geniş bir kullanım alanına sahiptir. Ofis giyiminde ya da günlük olarak istediğiniz renkte bir ürün tercih edebilirsiniz. Erkek siyah fermuarlı hırka bir kot pantolonun ya da kumaş pantolonun üzerine giyilebilir. Özgür seçimler yapmanıza fırsat veren fermuarlı hırka çeşitlerinden hemen seçiminizi yapın ve Voltaj'dan siparişinizi verin.