x

x
{{translate.filter}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.daha_fazla_yukle}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Filtrele
Sıralama seçin
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Triko Erkek Yelek

Stil sahibi tüm erkeklere hitap eden triko erkek yelekleri, kaliteli üretimleri sayesinde uzun yıllar ilk günkü gibi yeni kalmayı başarabilir. Özgün ve kaliteli tasarımlarıyla erkek modasına yön veren Voltaj koleksiyonu, geniş beden aralığı ve zengin renk seçenekleri ile eşsiz kombinler oluşturmanızı sağlıyor. Mevsim geçişlerinin ve kış aylarının en popüler seçimleri olan trikolar, yelek seçenekleri ile gardıroplarınıza şıklık katıyor.

Çeşitli renk ve kesimleriyle hem spor giyiminize hem de klasik seçimlerinize uyum sağlıyor. Slim fit ya da regular kalıplar içinden yapacağınız seçimlerle stilinizi güçlendirebilirsiniz. Erkek triko yelek modelleri erkek giyim koleksiyonlarının temel renklerinin yanı sıra bordo gibi renk seçenekleri ile farkınızı bir kez daha ortaya çıkarmanızı sağlıyor. 

Triko Erkek Yelek Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

  • Trikolar soğuk ayların olduğu kadar mevsim geçişlerinin de vazgeçilmezidir. Erkek yelek triko çeşitleri spor ve klasik kombin seçimlerinize şıklık katarken bir taraftan içinizi ısıtarak sıcak bir kış geçirmenize yardımcı oluyor. Seçiminiz tıpkı diğer kombin parçaları gibi kaliteli bir ürüne karar vermekle başlıyor. Kaliteli ürünler hem şık bir görünümü hem de konforu bir arada elde etmenizi sağlıyor.
  • Triko yelek seçiminizde bir diğer önemli unsur vücut ölçülerinizi doğru belirlemenizdir. Slim fit triko yelekler sayesinde göz alıcı kombin oluşturabilirken düğmeli yelek erkek seçeneği ile kullanım rahatlığı yaratabilirsiniz. Voltaj farkıyla sahip olacağınız triko yelekler, bir kez daha farklı tarzınızı ortaya çıkaracak.