x

x
{{translate.filter}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.daha_fazla_yukle}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Filter
Sort
Total of 5 products are displayed.

Yeni Sezon Erkek Yelek Modelleri 

Bazen şık bir takımın tamamlayıcısı bazen soğuktan korunmak için kullanılan erkek yelekleri bugün erkek giyim sektöründe büyük bir yer tutuyor. Bu kapsamda hemen her gün yeni erkek yelek modelleri de tasarımcıların ellerinden çıkarak kullanıcıya ulaşıyor.

İlk başta erkek yelek çeşitleri sınırlı sayıdaymış gibi görünse de moda sektörünün sınırlarının genişlemesi ve erkeklerin şıklığına ve özbakımına daha fazla önem vermesiyle yelek kullanımıyla birlikte çeşitlerin de çoğalmasına neden olduğu söylenebilir.

Siyah yelek erkek kullanıcılar için vazgeçilmezler arasında her alırken, bugün milyonlarca kişinin dolabında şişme yelekten klasiğe, kaz tüyü yelekten sıfır kola kadar pek çok siyah yelek çeşidi bulunuyor. Kullanım alanının genişliğiyle dikkat çeken siyah yeleğe rakip olarak elbette beyaz yelek modelleri gösterilirken, siyah-beyaz yelek modelleri de tasarımlarındaki şıklık ile dikkatleri çekiyor.

Geçmişten günümüze kullanılagelen erkek klasik yelek çeşitleri, resmi iş ortamlarında, davetlerde ve düğün-nişan gibi özel günlerde takım elbiselerin tamamlayıcısı olarak kullanılıyordu. Ancak günümüzde erkek klasik yelek modelleri şık tasarımlarıyla göz doldururken kullanım alanının da oldukça genişlediği görülüyor. Tarzını günlük yaşamda da yansıtmak isteyen pek çok kişinin tercihi yelek oluyor.

Sportif yelekler de uzun süredir kullanılan erkeklerde üst giyim ürünlerinden biri olarak biliniyor. Özellikle mevsim geçişlerinde sıklıkla kullanılan yelekler, üretildiği malzemeye göre sınıflandırılıyor. Aynı zamanda ceket, palto ve mont altına giyilebilen erkek yeleklerinin yanı sıra gömlek ya da swet üzerine giyilen kabarık yelekler, kullanım yeri ve amacına göre oldukça geniş bir yelpaze sunuyor.

Sportif Erkek Yelek Modelleri

Aktif bir yaşama sahip, kendine bakmayı seven ve aynı zamanda stil sahibi beyefendilerin yelek konusunda ilk tercihi genellikle erkek şişme yelek çeşitlerinden yana oluyor. Farklı detaylarla tarz katılan ve cool bir görünüme sahip olan bu yelek çeşitleri mevsim geçişlerinde kıyafet açısından büyük bir kurtarıcı oluyor. Bu tarz yelekler aynı zamanda sıfır kol yelek erkek modelleri arayanlar için de iyi bir alternatif oluyor.

Kapşonlu yelek erkek kullanıcıların en çok tercih ettiği modeller arasında. Zira havalı tarzıyla fazla zahmete gerek kalmadan giyilip çıkılan kapşonlu yelekler, eşofmandan günlük kıyafete kadar her casual giyim tarzıyla hoş bir kombin oluşturabiliyor. Ayrıca serin ve yağışlı havalarda da iyi bir koruma sağlıyor. Kapşonlu yelek modelleri erkek kullanıcılar için vazgeçilmez bir parça olmaya devam ederken kapşon bölümünün tasarımlarındaki detaylar bu yeleklerin neden bu kadar popüler olduğunu da kanıtlıyor.

Spor yelek modelleri listesinde yer alması gereken belki de en önemli modellerden biri de outdoor yelek çeşitleri olarak sayılıyor. Kamp yaşamından pikniğe kadar doğa ile iç içe olmayı sevenlerin tercih ettiği bu yelekler özellikle sahip oldukları cepler ve farklı özellikler ile kullanıcısını sadece hava şartlarından korumuyor aynı zamanda fonksiyonel yapısı ile hayatını kolaylaştırıyor.

Hafif, ısı yalıtımı sağlayan ve nefes alan kaz tüyü yelek erkek modelleri de her dönem yoğun şekilde talep görmeye devam ediyor. Şık tasarımlarla ilgi çeken ancak üretildiği doğal malzemelerle eşsiz bir kullanım deneyimi yaşatan kaz tüyü yelekler soğuk hava koşullarında ekstra ısı sağlamak amacıyla tercih ediliyor.

Kolsuz yelek erkek kullanıcılar, özellikle sportif bir taşama sahip olanlar için hem bir üst giyim ürünü hem de bir aksesuar olarak da kullanılıyor. İç tarafında bulunan peluş, şardon ve kürk benzeri kumaşlarla ısınmayı sağlayan erkek kışlık yelek modelleri, ince kumaşlarla ve üretildiğinde ise daha çok şıklığı tamamlamak için tercih ediliyor.

Erkek Yelek Fiyatları

Bütün ürünlerde olduğu gibi erkek yelek fiyatları da pek çok faktöre bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Bu faktörler arasında ise yeleğin üretildiği kumaş, tasarımındaki detaylar, kullanılacağı mevsim ve sezon ile birlikte kullanılacağı yer gibi ögeler yer alıyor.

Mevsime göre bakıldığında sonbahar ve kış aylarında sıklıkla tercih edilen erkek triko yelek çeşitleri ceket ve palto içinde rahatlıkla kullanılabilmesi nedeniyle yoğun talep görüyor. Tek renk ve karışık renk seçeneklerinin yanı sıra klasik desenlerden modern desenlere kadar farklı tasarımlara sahip triko yelekler erkek 0 kollu yelek modelleri arasında popülaritesini her daim koruyor. Her bütçeye uygun fiyatları ile de geniş bir tercih yelpazesi bulunan bu çeşit yelekler sezon sonunda ise indirimlerle satılıyor.

En ucuz yelek fiyatları çeşitlerine bakıldığında ise ince erkek yelek modellerinin avantajlı olduğu görülüyor. Kullanılan malzemenin daha basit malzemelerden üretilmiş olması üretim maliyeni düşürürken bu da doğal olarak fiyatlara yansıyor. Diğer yandan yine pek çok çeşidi bulunan yazlık yelek erkek kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilirken tercih sebeplerinden biri de elbette uygun fiyatları olmaya devam ediyor.

Erkek spor yelek ile ilgili en çok merak edilen konulardan birisi şişme yelek fiyatları olmaya devam ediyor. Hemen her yaşa uygun bir şekilde üretilen şişme yelek çeşitleri, farklı renklerde ve farklı modellerde tasarlanırken kullanılan aksesuarlar, kumaşlar ve modeli de fiyatların değişkenlik göstermesine neden oluyor.

Son trendlere uygun ve en çok beğenilen modellerin yer aldığı Voltaj.com sitesindeki erkek yelek modellerinin tüm özellikleri tek tıkla öğrenilebiliyor. Farklı beden seçenekleri arasında kendilerine uygun beden seçimini yapan kullanıcılar evlerinin konforunda sorunsuz bir alışveriş deneyimi yaşıyor. Aynı zamanda voltaj.com’da yer alan indirimli ürünler bölümünde ise en beğenilen ürünler avantajlı fiyatlarla satışa sunuluyor. Böylelikle modası geçmeyen ürünler yılın her döneminde alınabiliyor.